Slavíme 20 let

Závod na výrobu izolačních desek z minerální vaty LINE 3

Chcete nezávazně poptat produkty, ceny, vybavení,...


Pište na
tep@enetex.cz

Volejte od 8 do 17
+420 557 423 311

Nebo použijte
> > > poptávkový formulář

> > > máme Vám zavolat?

Investor: ISOROC

Místo realizace: Tambov, Rusko

Generální dodavatel měl s námi výbornou spolupráci a zkušenost při výstavbě předchozích závodů LINE1 a LINE2. Proto nás pověřil dodávkou zařízení elektrické části, která zahrnovala kompletní prováděcí dokumentaci, bezmála padesát polí rozvaděčů, značný počet ovládacích skříní a v neposlední řadě řídicí systém a vybavení velínu.


Naši inženýři se poprali se speciálními požadavky projektu

Speciální koncept vyžadovala například regulace pohonů dopravníků, které mají vícemotorový pohon kvůli délce hřídele. Pohony jsou, v rámci jedné hřídele, v provozu master-slave. Podařilo se nám navrhnout koncept regulace pohonů, který umožňuje produkci vaty a to bez nutnosti přepínání režimů řízení dopravníků a neklade žádné nároky na obsluhu.

Náročná technologie prověřila naše schopnosti

Podařilo se nám realizovat dodávku elektrické části celkem osmi částí náročné technologie, které mohou pracovat relativně samostatně a mezi dalšími je nutná spolehlivá vazba. Od dopravy a vážení materiálu, přes vlastní výrobu izolačních desek po řezání, skládání a balení výsledného produktu roboty.

Podařilo se rozběhnout celou linku do dvou měsíců od ukončení montáží. Splnili jsme tak všechna očekávání investora i generálního dodavatele. 

Další reference

Chcete nezávazně poptat produkty, ceny, vybavení,...


Pište na
tep@enetex.cz

Volejte od 8 do 17
+420 557 423 311

Nebo použijte
> > > poptávkový formulář

> > > máme Vám zavolat?