PF 2022
}

Software MatriX 3

Měniče MX eco/pro patří mezi špičová zařízení ve všech ohledech. Samozřejmostí je tedy i obslužný software, pomocí něhož se lze připojit k měniči a nastavovat parametry. Uvedený software Vám zašleme na CD-ROM zdarma.

PC software MatriX 3

Užitečný a výkonný PC program Matrix 3 rozšířil ještě více snadnost použití řady produktů >pDRIVE< MX eco a MX pro. Program je založen na známém uživatelském rozhraní Windows a osvědčené maticové filozofi i ovládání a nabízí mnoho nástrojů, které významně zkracují dobu uvedení do provozu a umožňují bezpečnou archivaci nastavení zařízení.

Základní funkce:

  • Offline konfigurace zařízení během fáze projektování
  • Online upload (načtení) a download (stažení) parametrů při instalaci
  • Online parametrizace během uvádění do provozu
  • Online vizualizace výkonových parametrů a trasování řídicích signálů a povelů
  • Offline vyhodnocování záznamu průběhu hodnot a měření údajů
  • Offline archivace všech dat pohonu
  • Vzdálený přístup přes modem nebo Ethernet pro diagnostiku a monitorování

Pomocí funkce Parameter-Upload a Download, může být nastavení měniče archivováno nebo vytištěno jako seznam parametrů. Pro rychlé porovnání nastavených parametrů je možné využít funkce porovnání parametrů, např. s továrním nastavením.Další řada vylepšeného PC software řady MatriX určená ke komfortnímu nastavování parametrů měničů, přehlednému sledování provozních stavů a s novými diagnostickými funkcemi - to je MatriX 3. Řada nových vlastností, vč. archivace dat umožňuje zkrátit uvádění do provozu měničů >pDRIVE< MX eco & pro. Jednou z významných vlastností je porovnávání sad parametrů podle zvolených kritérií, což umožňuje okamžitě najít rozdíly ve funkcích.Pomocí tohoto sw máte k dispozici také nový nástroj k inteligentní podpoře při hlášení poruchy: Měniče >pDRIVE< MX eco & pro vygenerují v případě poruchy detailní hlášení každého problému. MatriX 3 bez problémů vyhodnotí a uloží paměť poruch. Vestavěný záznamník dat je správný pomocník při uvádění do provozu. V reálném čase je možné zaznamenávat jak analogové hodnoty, tak stavy vstupů a výstupů při chodu měniče. Záznamník je možné poté spusti a vyhodnocovat chování pohonu bod po bodu. Vestavěný spouštěč záznamu dat s nastavitelnou hranou spouštění může pomoci při záznamu nenadálých stavů.

Chcete nezávazně poptat produkty, ceny, vybavení,...


Pište na
tep@enetex.cz

Volejte od 8 do 17
+420 557 423 311

Nebo použijte
> > > poptávkový formulář

> > > máme Vám zavolat?

Chcete nezávazně poptat produkty, ceny, vybavení,...


Pište na
tep@enetex.cz

Volejte od 8 do 17
+420 557 423 311

Nebo použijte
> > > poptávkový formulář

> > > máme Vám zavolat?